OTTO Special Staffing

Tummers | Operator CNC - krawędziarka

  • Umowa o pracę tymczasową
    15 € brutto / godz.
  • Holandia zagranica

Operator maszyn

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Tummers Plaatbewerking BV. jest zaawansowaną firmą, w której blacha jest produkowana na najnowocześniejszych maszynach do obróbki. Cięcie laserowe, wykrawanie, walcowanie, spawanie czy montaż to tylko część ich bogatej oferty!

Miejsce pracy: Hoogerheide, Holandia

Zakres obowiązków

  • samodzielne programowanie maszyny, praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Praca w regularnej – pokojowej temperaturze, we własnym ubraniu roboczym i butach.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Doświadczenie i wiedza - czynności, z którymi będziesz musiał sobie radzić na co dzień to samodzielne programowanie maszyny, praca na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy

  • Stawkę godzinową: 15.76 EUR brutto (14.55 EUR +8.33% dodatek wakacyjny)

Co my, jako agencja pracy możemy Ci zagwarantować?

  • Cotygodniowe wypłaty
  • Minimum formalności - rekrutacja online
  • Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Zorganizowane zakwaterowanie na jednej z naszych lokacji - jeśli potrzebujesz!
  • Operations Service Center, czyli telefoniczny helpdesk działający 24/7
  • Wygodna aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO

WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE <3

Praca przez agencję to często tylko początek! Wielu pracowników tymczasowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt u jednego z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.

Interesujące? Aplikuj na tę ofertę!

  • Program poleceń pracowników
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane@ottoworkforce.pl.
    Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w oparciu
    o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące
Dodana
Wygasa (za 29 dni)